Katalog

Firm i sklepów budowlanych

  FEGA Poland sp. z o.o. - oddział w Szczecinie

  Przypnij
  Fega Poland Sp. z o.o. jest uznaną na rynku hurtownią artykułów elektrotechnicznych z oddziałami na terenie całego kraju. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Wurth.
  Nasza siedziba oraz magazyn centralny mieszczą się we Wrocławiu, jednak rozbudowana sieć sklepów stacjonarnych pozwala nam docierać do klientó na terenie niemalże całego kraju. Posiadamy oddziały w miastach takich, jak Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Szczecin, Stalowa Wola i Bydgoszcz.

  Oferujemy szeroki wybór artykułów elektrotechnicznych w konkurencyjnych cenach. Są to produkty zarówno krajowych, jak i zagranicznych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: osprzęt instalacyjny, rodzielnie, kable i przewody, osprzęt do kabli i przewodów, aparaturę przepięciową, źróła światła, oprawy oświetleniowe, artykuły z kategorii automatyki przemysłowej, a także materiały z zakresu fotowoltaiki.

  Zatrudniamy specjalistów, którzy na bazie swojej wiedzy i doświadczenia, a także znjaomości branży, są w stanie doradzić Państwu najskuteczniejsze rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom.

  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą naszych produktów, którą prezentujemy na naszej stronie internetowej. 

  Zachęcamy do odwiedzenia naszych oddziałów!

  Miasto: Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

  Ulica: Smolańska 3

  Nip: 8970020102


  Piątek: 08:00 -16:00

  Czwartek: 08:00 -16:00

  Środa: 08:00 -16:00

  Wtorek: 08:00 -16:00

  Poniedziałek: 08:00 -16:00

  Lokalizacja

  Prowadź do celu

  Więcej firm
  Polecane produkty
  Polecani fachowcy
  Blog fachowca