Katalog

Firm i sklepów budowlanych

  Zapłon Elektromechanika Pojazdowa - Usługi - Handel Anna Krystek

  Przypnij
  Firma oferuje kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych, a także profesjonalne usługi z zakresu elektromechaniki. Oferujemy nasze usługi zarówno z klientom indywidualnym, jak i z firmom, tak realizując pojedyncze zlecenia, jak i w ramach stałej współpracy.
  Zatrudniamy specjalistó, dla których praca to także pasja. Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe i poszerzamy naszą ofertę. Korzystamy z materiałów i części najwyższej jakości, a także dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, tym samym gwarantujemy solidność i trwałość zastosowanych rozwiązań.

  Pferujemy pełną diagnistykę komputerową samochodów, montaż instalacji elektromechanicznych, montaż cczujnikó cofania, entralnych zamków i elektrycznych układów sterowania szybami. Naprawiamy układy wydechowe, układy rozrząu, układy zawieszenia, wymieniamy tarcze i klocki hamulcowe, naprawiamy i serwisujemy alternatory. Oferujemy serwis i naprawę ukladów ES i, ABS, kontroli trakcji. Kasujemy inspekcje serwisowe. Oferujemy także inne usługi z zakresu mechaniki i elektromechaniki, w zależności od potrzeb naszych klientów.

  Zapraszamy do współpracy.   

  Miasto: Wrocław, woj. Dolnośląskie

  Ulica: Terenowa 82

  Nip: 8981578196


  Poniedziałek: 08:00 -16:30

  Wtorek: 08:00 -16:30

  Środa: 08:00 -16:30

  Czwartek: 08:00 -16:30

  Piątek: 08:00 -16:30

  Sobota: 08:00 -14:00

  Lokalizacja

  Prowadź do celu

  Więcej firm
  Polecane produkty
  Polecani fachowcy
  Blog fachowca