Katalog

Firm i sklepów budowlanych

  Hurtownia Elektryczna Grodno S.A.- Zielona Góra

  Przypnij
  Jesteśmy jednym z liderów na rynku krajowym w zakresie dystrybucji artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych.
  Posiadamy ponad 80 punktów sprzedaży rozlokowanych na ternie całego kraju, a także nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne w Małopolu koło Warszawy.

  W naszej ofercie znajduje się ponad 170.000 produktów pochodzących od uznanych na rynku producentów, a także około 300 produktów własnych (marka Luno).

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i doskonałęj znajomości rynku, możemy zaoferować Pańśtwu najlepsze produkty i usługi, takie jak doradztwo oraz audyty energetyczne i oświetleniowe. Realizujemy także projekty systemów oświetlenia i iluminacji, a także projekty sterowania oświetleniem Dali.

  Jesteśmy jednym z pionierów w dziedzinie fotowoltaiki w kraju, realizując kompleksowe projekty fotowoltaiczne tak dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych (po szczegóły zapraszmy na na www.marketfotowoltaiczny.pl).

  Swoją ofertę kierujemy do klientó końcowych, indywidualnych, a także do profesjonalistów, jak firmy instalatorskie, dystrybutorzy, zakłady produkcyjne, sieci handlowe, obiekty wielkopowierzchniowe.

  Poza produkctami wysokiej jakości i profesjonalnymi usługami, oferujemy także wsparcie i merytoryczne doradztwo, a także szkolenia m.in. z tematyki oświetlenia, sterowania oświetleniem, systemó zabezpieczeń i automatyki, fotowoltaiki, programowania sterowników, inteligentnych instalacji.

  Jesteśmy częścią grupy FEGIME Polska.

  Miasto: Zielona Góra, woj. Lubuskie

  Ulica: Dąbrowskiego 55

  Nip: 5361097644


  Piątek: 07:00 -16:00

  Czwartek: 07:00 -16:00

  Środa: 07:00 -16:00

  Wtorek: 07:00 -16:00

  Poniedziałek: 07:00 -16:00

  Lokalizacja

  Prowadź do celu

  Więcej firm
  Polecane produkty
  Polecani fachowcy
  Blog fachowca