Katalog

Firm i sklepów budowlanych

  Merserwis Sp. z o.o. Sp. k.

  Przypnij
  Firma Merserwis specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej.
  Poza produktami najwyższej jakości, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, oferujemy także serwis gwarancyjny i opiekę pogwarancyjną w zakresie aparatury pomiarowej, a także szkolenia techniczne.

  Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie m.in. w branżach: eneregtycznej, elektrycznej, elektronicznej, edukacyjnej, badawczo-rozwojowej, spożywczej, produkcyjnej oraz hvacr (klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, chłodnictwo), a także wielu innych.

  Z naszą ofertą jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych krajowych i międzynarodowych firm.

  Merserwis jest na terenie krahu wyłącznym dystrybutorem produktów następujących firm: Audio Precision, Kimo, Metrel, Contrex, Summit, Finero,  Hanyoung. Odpowiada także za dystrybucję produktów zagranicznych koncernów, takich jak: Circutor, CEM, UNIT, Keysight, GHM (Greisinger), Lascar 
  oraz krajowych producentów w tym Lumel, Metrison, Czaki, Elmetron, Sonel.

  Nasz firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Dzięki dużej znajomości branży i doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy partnerem dla klientów i cieszymy się uznaniem i pozytywną opinią.

  Zapraszamy do współpracy.

  Miasto: Warszawa, woj. Mazowieckie

  Ulica: Gen. Wł. Andersa 10

  Nip: 5260058571


  Poniedziałek: 09:00 -17:00

  Wtorek: 09:00 -17:00

  Środa: 09:00 -17:00

  Czwartek: 09:00 -17:00

  Piątek: 09:00 -17:00

  Lokalizacja

  Prowadź do celu

  Więcej firm
  Polecane produkty
  Polecani fachowcy
  Blog fachowca