Blog Fachowca

Artykuły i porady dla (nie)fachowców

  Ściąga z prezentów dla mężczyzny

  Kategoria: Narzędzia
  Przypnij
  Kobietki (i nie tylko) czy skarpety i kolejny krawat ucieszą mężczyznę. A może uczynić go „Bohaterem w swoim domu”, dać szansę by odnalazł w sobie majsterkową iskrę, jeśli takiej jeszcze nie dostrzegł. Czy też uradować i docenić jeszcze bardziej tego Pan, dla którego narzędzia to najfajniejsze zabawki. Tak więc zróbmy dobry wywiad, wszak czasu pozostało niewiele.
  Nawet, jeśli On nie jest szczególnym entuzjastą narzędzi lub używa ich tylko od czasu do czasu, niektóre narzędzia i akcesoria przydadzą się w każdym domu. Sprawdź wyposażenie warsztatu, garażu, piwnicy. Zadaj kilka dyplomatycznych pytań jemu, podpytaj kumpli, to wszystko może być źródłem cennych wniosków, aby prezent był trafiony. Ja dodatkowo służę małą listą -

  Zestawy narzędzi


  Zestaw narzędzi TOPEX
  To komplet 135 narzędzi, wszystko, czego potrzeba do drobnych prac domowych. Młotek, kombinerki, klucze, wkrętaki, gwoździe itp. wszystko w jednym zestawie.
  Zestaw kluczy nasadowych Tooles
  Propozycja dla bardziej wtajemniczonych. Dzięki temu dokręcanie i odkręcanie każdej śruby stanie się dziecinnie proste.
  Dodam, że zestawy narzędziowe, zestawy kluczy itp. proponowane są w cenie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych (i do tysiąca w górę, ale to dla profesjonalistów). Więc zakup zależy od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na upominek. A dla Panów, którzy niekoniecznie chwycą za młotek, wypatrzyłam zestaw narzędzi rowerowych Sigma PT 14, żadna usterka nie utrudni wam rowerowej wycieczki.

  Wiertarka


  Może zastanowić się nad kupnem wiertarki? jeśli mężczyzna nie posiada jej wcale, lub ta, którą ma ledwo dyszy. W przystępnej cenie dostaniemy teraz zwykłe wiertarki jak i udarowe, przy pomocy, których można robić otwory w drewnie, stali, betonie. Wszystkie drobne prace w domu i ogrodzie pójdą sprawniej. Polecane marki Bosch, Ryobi, Itamati, Graphite.

  Narzędzia wielofunkcyjne


  Niedawno temu tematowi poświęciłam więcej uwagi w osobnym artykule, więc ze szczegółowym opisem można się w nim zapoznać. Każdego mężczyznę, do którego pasuje miano majsterkowicza taka „maskotka” uszczęśliwi.
  drobnenarzędzia

  Czasami wystarczy drobnostka


  W cenie ok.50 zł kupimy scyzoryk połączony z innymi funkcjami, pistolet do kleju na gorąco, wielofunkcyjny wykrywacz (wykrywa metal, drewno, kable ukryte w ścianie). Jeśli mężczyzna pracuje w głośnym środowisku, ciekawostką mogą być nauszniki przeciwhałasowe (Ear Defender, Yato, JSP). Miejmy tylko nadzieję, że nie wykorzysta ich, kiedy my mamy COŚ ważnego do powiedzenia. Możemy wybierać wśród super rękawic roboczych z przeznaczeniem dla mechaników. Które charakteryzują się wyczuciem przedmiotów i zapewniają ochronę dłoni. Polecam rękawice robocze Topline Texxor 2550, rękawice ANSELL HYFLEH solidnie zabezpieczają przed olejami, smarami i innymi szkodliwymi substancjami. Rękawice antywibracyjne ORPEL AV super ochrona rąk przed drganiami mechanicznymi, przeznaczone do prac z użyciem młotów i wiertarek. Rękawice dziane wzmocnione skórą ANSELL VANTAGE wykonane z materiału dzianego z nylonem, akrylem i kevlarem, są odporne na przecięcia i wysoką temperaturę. Dobrym pomysłem są wszelkiego rodzaju skrzynki na narzędzia i organizery. Pozwalają na segregację i utrzymanie ładu i porządku. Tu możemy wybierać w wielu propozycjach od małych skrzynkowych pojemników po wielopoziomowe organizery. Jeśli decydujemy się na model z zapięciem, pamiętajmy, że to newralgiczny element skrzynki i lepiej wybierać te z metalowymi zapięciami. Osobiście polecam akcesoria firmy Draper.

   
  Więcej artykułów
  Podobne artykuły

  Komentarze do artykułu - Ściąga z prezentów dla mężczyzny

  Komentarze
  Lista fajna nie tylko dla mężczyzn. Ja od Mikołaja zażyczyłam sobie wiertarkę udarową, to się mąż tylko śmieje ze mnie.
  2018-09-28 16:03:02
  Kasia


  Dodaj komentarz

  Polecane produkty
  Autorzy
  Polecani fachowcy
  Ostatnie komentarze
  Schody w domu jednorodzinnym
  Świetny post
  Zobacz Wpis
  2023-06-20 15:28:52
  paulina

  Schody dywanowe
  Cześć Natalia Słowik . Czy możesz mi pomóc w znalezieniu projektu wzmocnienia tych schodów? Proszę pomóż mi . Dziękuję Ci . Luk
  Zobacz Wpis
  2023-06-20 15:28:52
  Luk

  Przerwa zimowa na budowie
  U mnie poszło ogrodzenie z siatki - wyszło na tyle fajnie, że może nawet zostanie jako docelowe. Aczkolwiek warto dobrze napiąć siatkę. Napinacze z Muntech24 dały radę. Zalecam brać ocynkowane - rdza nie złapie.
  Zobacz Wpis
  2023-06-20 15:28:52
  Mariush